Különleges Emberek

Tevékenységünk

Célunk, hogy közösséget teremtsünk – hogy megnyissuk annak útját, ahol a sérült gyerekek, fiatalok és családjaik igényei összetalálkozhatnak azokéval, akik önként, jó szándékból tenni akarnak valamit.

• Szabadidős programokat, táborokat, foglalkozásokat szervezünk a sérült gyerekeknek és fiataloknak, hogy minél több élményük legyen, a családjaik pedig pihenhessenek kicsit
  • Tanácsot, információt adunk, előadásokat szervezünk felmerülő gyógypedagógiai, orvosi, szociális kérdésekben
  • Olyan programokat szervezünk, amik bemutatják, hogy a fogyatékos emberek is a társadalmunk egyenértékű és hasznos tagjai

A pandémiás helyzet miatt a különleges gyermeket nevelő családok támogatása mellett fontosnak érezzük, hogy olyan családokat támogassunk, akik leírhatatlan veszteséget szenvedtek egy családtagjuk elköltözésével.

• Közvetlen anyagi támogatást nyújtunk azoknak a családoknak, akik egy családfenntartót elveszítettek.
  • Összehozzuk a rászorulókat és a segíteni vágyó embereket, hogy nem pénzbeli adományaik, segítségnyújtási szándékuk is célba jusson.

TÁMOGASSA A KERT ALAPÍTVÁNYT!

A befizetett támogatások 100%-a célba ér A KERT alapítvány minden munkát önkéntesekkel végez, így a teljes összeg a támogatott családokhoz érkezik.